Clan forum
 
PříjemFAQRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Pravidla fóra

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 05. 09

PříspěvekPředmět: Pravidla fóra   Wed May 13, 2009 5:13 pm

Jakožto uživatelé fóra, jste povinni se řídit jeho pravidly, ke kterým se zavazujete registrací.

Závazná pravidla:

Pravidlo 1:
Každý uživatel je povinen sledovat a řídit se nařízeními v sekci About.

Pravidlo 2:
Každý užívatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru! Při porušení pravidel bude Váš příspěvek bez upozornění upraven, přesunut nebo odstraněn.

Pravidlo 3:
Urážky, osočování, rasistické a vulgární příspěvky stejně jako spam budou trestány!

Pravidlo 4:
Zakazuje sa používání vtipů a příspěvků s tématikou postižených, sexuální orientace, pornografie, náboženství a nebo rasové diskriminace. Zákaz platí i pro avatatary a podpisy!


Pravidlo 5:
Zákaz napadání jakéhokoliv uživatele na tomto fóru, respektuj právo na soukromí a svobodný názor druhého. Spamování schránek (mail či PM), zveřejnění osobních údajů nebo privátní komunikace bez výslovného souhlasu dotčeného uživatele a zejména vynášení privátního obsahu z uzavřených fór a sekcí a privatních informací budou trestány!

Pravidlo 6:
Jakékoliv veřejné obviňování, pomluvy a napadání administrátorů, moderátorů a ve specifických případech i užívatelů bude znamenat Vaše okamžité vyloučení z fóra bez posouzení oprávněnosti Vašeho obvinění. Slovo moderátorů tohoto fora je konečné. Jakákoliv veřejná polemika o jejich rozhodnutí bude trestána!

Pravidlo 7:
Zakázáno je vše, co by nějak poškozovalo toto fórum a Claws!

Pravidlo 8:
Pokud potřebujete řešit konflikt s jakýmkoliv moderátorem, obraťte se výhradně pomocí neveřejných (PM, ICQ, e-mail) komunikačních kanálů přímo na něj nebo na kohokoliv z administrátorů. Pokud touto cestou nedospějete k dohodě, máte k dispozici mail morcus@email.cz , kdy se tým administrátorů sejde a posoudí Váš případ. Navrhnou vhodné řešení Vašeho problému, které může vést např. k potrestání moderátora nebo Vás.

Pravidlo 9:
Platí zákaz propagace v podpise a avataru jakýchkoliv stránek komerčního charakteru (firemní prezentace, e-shopy, weby s reklamou, která je určená k výdělku apod.).

Pravidlo 10:
Témata zakládejte ve správných sekcích tak, aby obsah tématu co nejlépe odpovídal obsahu sekce.
Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nesprávně založená nebo duplicitní témata budou bez upozornění odstraněna nebo přesunuta.

Pravidlo 11:
Při zakládání témat s žádostí o pomoc se snažte vystihnout jeho název odpovídající vašemu problému

Pravidlo 13:
Porušení některého z pravidel se bude řešit individuálně. Při vážném porušení některého z pravidel, může být nick daného užívatele zablokovaný a příspěvky porušující pravidla budou smazány.

Pravidlo 14:
Nedávejte si do podpisu a avataru soubory (obrázky, animace a hudbu) o velikosti větší než 1 MB a přesahující standardní rozměry stránky. Nevyhovující podpisy a avatary mohou být bez upozornění smazány.

Administrátor si vyhrazuje právo kdykoliv tato pravidla upravit podle potřeb fóra.

Pravidla vstoupila v platnost dne 13.5.2009
Návrat nahoru Goto down
http://rdclan.justgoo.com
 
Pravidla fóra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Red Dragon Clan :: Red Dragon forum :: About-
Přejdi na: